Para Reikisi

İZMİR Bütünsel Şifa - Kişisel Gelişim - Yaşam Koçu - Eğitim - Danışmanlık - Reiki - UYUMLAMA - ŞİFA

 

MONEY REIKI

For New RealIty

Yeni Bir Gerçeklik İçin
Para Reikisi

YENİ BİR GERÇEKLİK İÇİN PARA REİKİSİ HAKKINDA

Orjinal adı ”Money Reiki For a New Reality” olan ”Yeni Gerçeklik için PARA REİKİSİ” şifa sistemi, 2009 yılında Stephanie Brail tarafından kurulmuştur.

Yine Stephanie Brail tarafından 2005 yılında kurulan orjinal adı ile ‘Money Reiki’ yani ‘Para Reikisi’ Enerjisini halen kullanan varsa, bu enerjinin günümüzün değişen şartlarında eskisi kadar etkili olmadığınız görebilirsiniz. Böyle olmasına rağmen, özgün Para Reikisi Enerjisi halen önemini ve yararlılığını korumaktadır. Bir çok insan halen bu enerjiyi uygulayarak harike değişimler yaşamaktadırlar. Henüz Para Reikisi’ne uyumlanmamış olanlar için de halen tavsiye edilebilir. 3 Aşamalı bir sistemdir ve semboller ile çalışılır.

Ancak, içerisinden geçtiğimiz dönem, dünya ekonomisi olarak oldukça kritik bir dönem. Fırtınalı ekonomik dalgalanmalar ve değişimler yaşandığı gibi, yerküre ve insanlık da bir dönüşüm ve geçiş süreci içerisindedir. Bu geçiş sürecinin herkes için sancısız ve yumuşak geçmesini umut ederken, diğer yandan da bunu için hazırlıklı olmalıyız.

Yeni Gerçeklik Para Reikisi Enerjileri, sizi bu geçiş sürecinden uzak tutmaz, ancak sürecin işleyişindeki anlayışınızı yükselterek daha kolay bir geçiş yapmanıza yardımcı olur. Bu enerji ile sahip olduğunuz araçlar size, çevrenize ve dünya geneline katkıda bulunur.

Yeni Gerçeklik için Para Reikisi Enerjisi, paranın eski enerjileri ile yeni enerjileri arasındaki geçiş sürecinin dalgalanmalarına adaptasyon için tasarlanmıştır. Bu enerji üç düzeyde çalışır; Kişisel, Grup ve Dünya. Her bir düzey için özel birer sembol verilir.

Kişisel Düzeyde,

Çevremizdeki dİğer insanlar ve genel olarak toplumun oluşturduğu kollektif finansal stresin ortasında kişisel refah oluşturabilmeyi sağlar. Etrafınızda, refah enerjileri ile dolu, koruyucu bir enerji balonu oluşturulur. Aynı zamanda para ile ilgili kişisel sorunlarınız temizlenir.

Grup Düzeyinde,

Arkadaş, aile , atalar, iş arkadaşları vs. Kollektif oluşan para konusundaki karmalar temizlenir.

(Global) Dünya Genelinde,

Bilinçli kapitalizmin sürdürülebilir formu ile gezegenin Para enerjisinin herkesin iyiliği için dönüşmesine yardımcı olur.

Lütfen Unutmayın; Para Reikisi’nde olduğu gibi, ‘Yeni Gerçeklik için Para Reikisi’ de sizin için bir anda büyük bir meblağ para tezahür ettireceğini garanti etmez. Bu enerjiler, şu anda sizin için mümkün olan en iyi duruma geçişiniz için yardımcı olurlar. Bu size mali bir zenginlik olarak da gelebilir farklı bir refah formunda da.. Refah, çeşitli formlarda kendini gösterir. Örneğin, kirada oturduğunuz evin bir şekilde sahibi olabilirsiniz ya da şu anda ikamet ettiğiniz evden daha güzel ve konforlu bir eve risk aldığınızı düşünerek geçebilirsiniz. Oysa sonrasında bunun bir risk olmadığını anlarsınız. Her şey olması gerektiği gibidir.

Bu süreçte, hayatınızdaki tüm zorluklarla başa çıkmak için çabalamak düşüncesi ilk anda size oldukça zor gelebilir. Her ne düşüncelerde olursanız olun, seçiminiz, gücünüze adım atmak olsun. İlk adımı düşünmeyin, sadece atın. Bu sizi özgürleştirir.

Böylece, bu enerjilerden tam olarak faydalanma imkanı sağlanır. Bu süreç içerisinde mümkün olduğunca kişisel sembolü kullanarak kendinize şifa çalışmanız önerilir. Düzenli olarak, günde bir kez yapmak en iyisidir. Elbette ihtiyaç hissederseniz grup sembolü ile de arada çalışın ama en önemlisi her zaman kişisel sembol ile kendinize çalışmanızdır.

Bu enerjinin temel amacı, dönüşüm sürecinizde oluşan boşluklara refah enerjisini yüklemektir. Bu arada çevrenizdeki alışkanlıklarınızdan ayrı düşüyorsunuz gibi görünür. Ancak, önümüzdeki zamanlarda başkalarına da yardımcı olmanız için bu boşlukların bu refah enerjileri ile dolması gerekiyor.


Siz kişisel olarak büyük dönüşümler yaşıyor olsanız da, bu yeni gerçeklikte etrafınızda da refah oluşturmak için bu enerjileri kullanın.

Tek Uyumlamalı bu kursta, sistemin üç sembolü ile nasıl çalışacağınızı ve başkasını bu sisteme uyumlamayı öğreneceksiniz.

Ayrıca ”Tüm Dünya Para Enerjisi Sembolüne” de ayrıca uyumlanmış olacaksınız.

 

 

Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

 

Ücretlendirme : 

  • Kişiye Özel Program Hizmet Bedeli 200 TL. dir.

Uyumlama Talebi için;

izmirholisticturkey@gmail.com a mail atabilir ya da whatsap üzerinden iletişime geçebilirsiniz.