İkiz Alev Aktivasyonu

İZMİR Bütünsel Şifa - Kişisel Gelişim - Yaşam Koçu - Eğitim - Danışmanlık - Reiki - UYUMLAMA - ŞİFA

The Twin Flame Activation
( Channeled by Jay M. Burrell )

İKİZ ALEV
(Ruh İKİZİ)
Aktivasyonu


8 Mayıs 2020 ‘de Jay Burrell tarafından kuruldu.

SOY AĞACINIZ

JAY BURRELL (Kurucu) > HASAN MAKAM > SEMRA ŞENBAŞARAN > SİZ

Halk arasında manası daraltılarak ”Ruh Eşi” olarak da ifade edilen ruhsal buluşmanın çok daha geniş ve yüksek manevi amaçlara hizmet eden; İkiz Alev Aktivasyonu, sizi İkiz Alev titreşiminin eterik vibrasyonları ile, güçlendirme, aydınlanma ve aktivasyon için ruhun kaynak enerjilerine bağlar. Bu sistemin enerjileri, ruhsal sevgi, rehberlik ve şefkat alışverişi için, Sizinle İkiz Aleviniz arasındaki bağlantıyı açmaya çalışır. İkiz Aleviniz, sizin ve ruhsal yaşamınızın zıt titreşimidir. Her biriniz tam bir ruhken, İkiz Aleviniz içinizde bulunan eril ve dişil enerjileri yansıtır.

İkiz alevinizle karşılaştığınız an, ayaklarınızın altındaki dünyanın değişmeye başladığı andır. İki ikiz alev buluşmasını varoluşsal bir deprem olarak düşünmeyi seviyorum: birdenbire son derece önemli bir insanın hayatınıza girdiğini hissedebilirsiniz. Birdenbire, hayatınızın henüz farkında olmadığınız bir şekilde değişeceğine dair güçlü bir duygu hissediyorsunuz ve yine de değişimlerin harika, şimdiye kadar deneyimlediğinizden daha büyük ve nefes kesici olacağını sezgisel olarak biliyorsunuz.

İkiz Alev nedir?

Kavram kargaşası olmaması adına;
The Twin Flame > İkiz Alev olarak çevirilen tanımlamada;

Alev ‘i, Ruh olarak ifade edebilirsiniz.
İkiz Alev ‘i, Ruh’un diğer eşi-ikizi, öteki yarısı,
İkiz Alevler ‘i ise, bir araya gelmiş, buluşmuş Ruh İkizleri, İkiz Ruhlar olarak anlayabiliriz.

İkiz Alev veya İkiz Ruh ; Sadece fiziksel ve duygusal düzeyde değil, aynı zamanda ruhsal düzeyde de bağlı hissettiğin bir kişidir.

İkiz Alevlerimiz; arkadaşlarımız, dostlarımız, sevgilimiz ve öğretmenlerimiz içerisinden, bizi tamamladıklarını tüm kalbimiz ile hissettiklerimizi temsil eder. Onlar, bizim yang-larımızın, güneşimizin, uydularımızın ve karanlığımızın ışığıdır. Diğer yarımızdır onlar.

İkiz Alevler, bize tüm gizli korkularımızı ve gölgelerimizi değil, aynı zamanda gerçek iç güzelliğimizi ve gücümüzü de yansıtan aynalarımızdır. Bu şekilde, İkiz Alevlerimiz bize, muazzam bir şekilde duygusal, psikolojik ve ruhsal büyümenin kapısını açar.

Bazen hayatımızda stres, aşırı çalışma, yaşam tarzı alışkanlıkları ve düşük benlik saygısına yol açan olumsuz düşünce kalıpları nedeniyle hem kendimize hem de ikiz alevimizin varlığına açık olmadığımız bir noktadayız. İkiz alevinizle bağlantı kurduysanız veya ikiz alevinizin kim olduğunu keşfetmek istiyorsanız, bilmeniz gereken her şeyi bu kılavuzda ve uzaktan uyumlama yoluyla elde edeceğiniz enerjileri kullanma yetkilendirmeleri yardımı ile bulacaksınız.

İkiz Alev Aktivasyonu, açık uçlu olması için benzersiz bir şekilde kanalize edilmiştir. Bu enerji ile çalışmaya devam ettikçe, neyi nasıl yapağınız konusunda özel içsel yönelişler alırsınız.

Aşağıdakileri ve daha fazlasını öğreneceksiniz: 

* İkiz Alev Nedir

* Manevi Büyüme

* Manevi Büyüme Nedir

* Ruhsal Gelişiminizi Sabote Eden 11 Tuzak

* İkiz Alev İlişkisinde Olduğunuzu Gösteren 11 İşaret

* İkiz Alevlerin Kökenleri

* İkiz Alev İlişkilerinin Amacı

* 21 Büyük İkiz Alev İşareti

* İkiz Alev Sevgisinin 8 Aşaması

* Ortak İkiz Alev Soruları

* İkiz Alev Aktivasyon Enerji Fonksiyonları

( Uygulama şekli oldukça basittir. Özel Niyetler ile aktive edilir. Sürekli akış ve yapılandırma kendiliğinden devam eder.
– Fiziksel İkiz Alev Şifası
– İkiz Alev DNA Şifası
– İkiz Alev Karmik Şifa
– İkiz Alev Titreşiminizi Yükseltme

* İkiz Alev Aktivasyonu Uyumlama Prosedürü
( İkiz Alev Aktivasyonu Uyumlaması’nı herkes alabilir, tüm uygulamalarını yapabilir.  Sistemin Uyumlamasını başkasına yapma prosedürleri öğretilse de, Sistemin eğitimini sadece Reiki Masterlar verebilirler.)

 

»UYUMLAMA SEANSINDAN EN AZ 3 GÜN ÖNCE UYUMLAMA TALEBİNİN YAPILARAK, EĞİTİM KİTAPÇIĞININ OKUNMAYA BAŞLANMASI GEREKİYOR!

Eğitim Kitapçığında öğretilen özel bilgiler ışığında, İkiz Alev konusunun doğru bir şekilde öğrenilip içselleştirilebilmesi için, Eğitim Kitapçığı elinize geçtikten en az 3 gün sonrasına randevu verilir. ENERJİ, İÇSELLEŞTİRİLMİŞ BU BİLGİLER ÜZERİNDEN ÇALIŞARAK AÇIĞA ÇIKAR!

 

 

Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

 

Ücretlendirme : 

  • Kişiye Özel Program Hizmet Bedeli 400 TL. dir.

Uyumlama Talebi için;

izmirholisticturkey@gmail.com a mail atabilir ya da whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.