ŞİFA GECESİ – GRUP – ÜCRETSİZ

İZMİR Bütünsel Şifa - Kişisel Gelişim - Yaşam Koçu - Eğitim - Danışmanlık - Reiki - UYUMLAMA - ŞİFA

***AÇIKLAMALAR ***

Sevgili Dostlar,

Her Perşembe Saat 23:00 de bir araya gelerek yaptığımız Şifa Geceleri Etkinliklerinde, Semra Şenbaşaran üzerinden, ihtiyaca göre farklı titreşimlere sahip REIKI şifa enerjileri ile çalışıyoruz. En geniş spektrumda şifa etki alanı ile şifalanmak adına her konuda şifa talebinde bulunabilirsiniz.

ÖNEMLİ : Kalpteki Niyet doğru ve şifa prensiplerine uygun olduğu sürece gerçek ve kalıcı şifa sağlanır. Prensipler: *Sadece ve sadece, aracı ve alıcının kalpten örtüşen niyetleri ile çalışır. * Başkasının özgür iradesine müdahale edilmez. * Başkaları ile ilgili olan (ilişkiler ya da bağlar) konusunda sadece şifayı almayı dileyen faydalanabilir, karşı taraftaki muhataba her hangi bir etkisi olmaz. (Başkasının serbest iradesine müdahale eden enerjinin adı da zaten Şifa enerjisi değil, karanlık enerjiler olur.) * Şifa sadece Allah’tan dilenir. Kalpteki niyetin muhatabı Allah’tır. Niyet cümlelerinde direk Allah’tan dilemenin dışında (melek, rehber, yükselmiş, vs.. gel beni iyileştir, çağırıyorum gibi) Yaratıcı’ya eş(ortak) koşulan hitaplar ‘İlahi Olan Allah’ muhatabını bulamadığı için, o kapıdan hangi karanlık enerji ya da varlık gireceğini hiç bilemezsiniz. ) * Diğer tüm şifa enerjilerinde olduğu gibi; Bolluk Enerjilerinde de niyet, istek, dilek doğru yapılmalıdır; Şifa adına İstenebilecek şey; bu konuda kişinin kendisinin şifalanması esastır. Değil ise, direk hayatımıza bolluk gelsin, refah gelsin, para gelsin.. gibi ifadeler sonuç vermeyen niyetlerdir, şifa enerjileri bunları yapmaz. Doğru niyet ve iyi sonuç veren bakış açısı şudur: Örneğin; ”Hayatımdaki bolluğu ve bereketi engelleyici BEN’deki olumsuz faktörlerin ( duygu, düşünce ve davranış biçimi ) şifalanmasını diliyorum!..”

Şifa seansına katılım için; Telegram ŞİFA Kanalı’na katılmış olmanız yeterlidir. Aşağıdaki görselin üzerine tıklayarak Telegram uygulamanız üzerinden Kanala erişebilirsiniz. ( https://t.me/reikisifaSS )

Dilerseniz, Telegram ŞİFA Kanalı’na bağlı olan, Şifa Odası Sohbet Grubuna da dahil olabilirsiniz.

Günü ve saati geldiğinde Niyetimizi(isteğimizi, dileğimizi) o anda (kalpten gelerek, içimizden direk Allah’a) yapıyoruz..

Şifa Seansına katılmak isteyen fakat hesabı olmayan sevdiklerinizin isimlerini de yazarak Listeye eklenmesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz; Hangi konularda şifa enerjilerini istediğinizi de içsel dualarınızda belirtebilirsiniz. Belirtilmese dahi, şifanın sahibi olan Yüce Yaratıcı inanın bizlerden çok daha iyisini bilir ve o enerjinin size akmasına bu şifa oturumlarını sebep kılar.

Dilediğiniz kadar isim yazabilirsiniz ancak, yazdığınız isimlere, Şifa seansına hazırlık ve niyet konusunda yardımcı olmak sizin sorumluluğunuzda olacaktır.

(En iyi sonuçları alabilmeniz için; her hafta şifa aktarımlarına düzenli olarak-aksatmadan katılmanızı özellikle tavsiye ediyoruz)

Her kişinin en çok ihtiyacı olan enerji frekansı biri birinden farklı olduğu için bu geniş frekans aralığındaki enerjilerden en yüksek oranda fayda sağlayacağınıza inanıyor, Şifa Enerjileri Aktarımının her birinizin en yüce hayrına olmasını diliyoruz.

HAFTA BOYUNCA ŞİFA ENERJİLERİ TERAPİSİ : Cuma akşamları yaptığımız şifa seanlarında aslında, tüm hafta için size şifa enerjileri aktarımı yapılıyor. Cuma, haftanın ilk seansını birlikte yapıyoruz ancak diğer günlerde de sizin, gayret göstererek, zaman ayırarak ve en az pazartesi grup seansı kadar ciddiye alarak, hazırlıklarınızı yaptıktan sonra rahatsız edilmeyeceğiniz uygun bir yere geçerek, pazartesi seansında yaptığınız aynı niyeti yaparak, şifa seansınızı başlatmanız ve yine aynı şekilde 20-25 dk. ya da enerji akışının kesildiğini hissedene kadar devam etmeniz gerekiyor

ENERJİSEL ŞİFA SEANSLARINA HAZIRLIK :

Her enerji çalışmasından önce TOPRAKLAMA için 10-15 dk. kadar toprağa basmanızı ya da ılık su ile bir duş almanızı önemle tavsiye ediyoruz.

Buna da imkanınız yoksa en azından elleri, ayakları ve ensenizi serin su ile yıkayıp kurulamanızı öneririz.

Şifa Oturumundan bir kaç saat öncesinden itibaren, hazmı zor olan ağır yiyecekler, Hayvansal Gıda , Alkol ve Sigara gibi Enerji akımını düşüren ve yönlendiren etkenlerden mümkün olduğunca uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Günü ve saati geldiğinde, Rahatsız edilmeyeceğimiz bir ortama geçip ,üzerimizdeki metal veya elektronik cihazlar yakınımızda olmayacak şekilde, oturarak ya da uzanarak, omurganın düz-doğrusal olduğu bir pozisyonda, en rahat edeceğimiz bir şekilde, gözlerimizi kapatıp, bir kaç kez derin nefes alarak zihnimizi boşaltmaya çalışıyor, rahatlıyor ve niyet ederek başlıyoruz.

Örnek bir Niyet Metni :

SEMRA ŞENBAŞARAN ÜZERİNDEN BANA AKTARILAN REİKİ ŞİFA ENERJİLERİNİN EN YÜKSEK HAYRIMA OLMASINI DİLİYOR ve SEVGİ İLE KABUL EDİYORUM ”

(ya da kalbinizden geçtiği gibi bir niyet ile kendiniz ve bütün için hayır dualarınızı ekleyebilirsiniz)

 

Şifa seansımız yaklaşık 25 dakika kadar sürüyor, ancak bunu daha uzun süre hissedebilirsiniz, dilediğiniz zaman dikkatinizi bulunduğunuz fizik ortama nazikçe çevirip gözlerinizi açabilirsiniz !

 

Kişiye göre ya da o anki hale göre farklılık gösteren hissediş şeklini enerji akımının, şifalanmanın olumlu ya da olumsuz göstergesi değildir, gelen enerjiyi kabul ederek karşılıklı niyet eden istisnasız herkes enerjiyi, fiziksel, zihinsel ve ruhsal şifayı alır !

 

” SADECE RAHATLAYIP NİYET EDİN VE GELEN ENERJİNİN TATLI HUZURUNUN TADINI ÇIKARIN ”

 

En Yüksek Hayrınıza ve Hayırlara Vesile Olması Dileklerimizle , Sevgiyle Kalın ! .

Selam, Sevgi ve Dua ile …

Semra Şenbaşaran Reiki Grandmaster Life Coach