ARINMA22

İZMİR Bütünsel Şifa - Kişisel Gelişim - Yaşam Koçu - Eğitim - Danışmanlık - Reiki - UYUMLAMA - ŞİFA

 

İZMİR Holistic TURKEY Akademi

22 Günlük Arınma (Chi Ball)
PROGRAMI

Grandmaster enerjileri ve bu konuda ileri düzey özel şifa enerjileri ile birlikte ”Bilinçaltı-Karma-Yaş Temizliği” seanslarını chi-ball (chi şifa enerjileri küresi) ile yapılıyor. Bunun için, 22 gün boyunca, sizin için özel oluşturulacak olan program takvimine uyarak, her gün sizin için uygun olabilecek saatte bilinçaltı temizliğine özel enerjilerden oluşan ChiBall Şifa Küreleri Semra Şenbaşaran tarafından oluşturularak, size öncesinden gönderiliyor. Takvime uyarak, günün sizin için uygun olan herhangi bir saatinde, niyetiniz ile birlikte sizin için hazırlanmış Bilinçaltı Arındırma Şifa Kürelerini almaya başlayabiliyorsunuz. ( bu aktarımlar 15-20’er dk.dır ancak daha uzun süreli de hissedilebilir.)

Örneğin; Günün Chi Ball Enerji Küreniz, sabah erken saatte ya da bir süre öncesinden hazırlanıyor. Oluşturulan Bilinçaltı Temizliğine özel Chi-Ball Şifa Küresi, sizin enerjiyi almaya niyet edeceğiniz an-a, enerji alanınıza  gönderiliyor. Siz o anda ya da en uygun zamanda veya uyumak için yatağa girdiğiniz zaman niyetiniz ile birlikte almaya başlıyorsunuz.

 

*** Size özel oluşturulan Program Takvimine uyamadığınız günlerde şifa küresini alamamakta her hangi bir sakınca olmaz. Bir gün sonra ya da en kısa zamanda Takvimde tarihleri kaydırarak, kalınan yerden devam ederek 22 Günlük Arınma Programımızı tamamlıyoruz.

 

*** Bilinçaltı Temizliği Seansları sadece şifa içerikli olduğu için, bu süre içerisinde diğer Uyumlama ve Eğitim Programlarımıza aksatmadan devam ediyoruz. Ayrıca bu Arınma Programı diğer tüm çalışmalara destekleyici katkı sunacaktır.

 • Uygulayıcı  : SEMRA ŞENBAŞARAN (Reiki Grandmaster)
 • ARINMA PROGRAMI : 22 GÜN için CHI-BALL yöntemi ile Şifa Enerjileri gönderimi ile BİLİNÇALTI ARINMA Şifa Seansları.

Ön koşul : Enerjisel seviye ön koşulu bulunmamaktadır. ARINMA22 Programının başladığı tarihten itibaren, düzenli olarak enerji alımı seanslarını yapabilmek için en az 22 gün boyunca her gün 20 dk. ayırabilme zaman özgürlüğü.

 

Ücretlendirme : 

 • Kişiye Özel Program Hizmet Bedeli 600 TL. dir.
 • Birden fazla katılımcının oluşturduğu on-line sınıflar için;
  * 2 kişilik Grup Seansı > kişi başı 400 TL
  * 3 kişilik Grup Seansı  > kişi başı 350 TL
  * 4+ kişilik Grup Seansı > kişi başı 300 TL
  (Grup Seansları Katılımcılar tarafından kendi aralarındaki antlaşma ile oluşturulur)

 

ARINMA22 TALEP FORMU

  Adınız Soyadınız (gerekli)

  Epostanız (gerekli)

  Telefon Numaranız (isteğe bağlı)

  Lütfen programı alma tercihinizi yapınız (gerekli)

  Eğer varsa; sınıfınızı oluşturduğunuz diğer katılımcılarımızın İsim ve Soyisimlerini aralarına virgül(,) koyarak yazınız.

  Doğum Tarihiniz (Arınma22 Program Takvimi Kartı için)>

  Tarih

  Bilgilerinin doğruluğunu onaylıyorum

  Gönder tuşuna bastıktan sonra, İletiniz başarı ile gönderildi, mesajını gördüğünüz andan sonra bir kaç sn. içerisinde kayıtlı e-posta adresinize oto yanıt sistemi ile Onay ve ön bilgi gönderilecektir. E-posta adresinizin kullanılabilir olduğunu teyid etmek için lütfen, gelen bu maili 'EVET' yazarak yanıtlayınız.